Bakırköy Kepenk Tamiri ve Servisi

Sınırlarımızın güvenliği için kapı kategorisinde yer alan kepenkler manuel ya da otomatik olarak üretilir. Kepenkler zaman içerisinde deformasyona uğrar. Bu deformasyon sonrası teknik destek almak gerekir.

Kepenk Tamirinde Öncü Firma

Garaj kapısı, bahçe kapısı, iş yeri kapısı gibi güvenlik amaçlı kurulumu yapılan kepenkler bir güvenlik tedbiri olarak hayatımızda yer alır. Koruma ve güvenlik amaçlı kullanılan kepenkler bir gereksinin olarak hayatımızda önemli rol oynar. Her üretilen ürün gibi kepenklere de zaman içerisinde bakım ve onarım gerekir.

Sektörde yer alan ve kepenk konusunda uzman ekip ve ekipmana sahip olan Zeytinburnu kepenk tamiri ve servisi montaj, değişim, bakım ve onarım konusunda öncü firmalar arasında yer alır. Firma manuel ve otomatik kepenklerin servis ve bakım alanında uzmandır. Kepenk bakım onarım işlerinde firma yılların deneyimi ile profesyonel hizmet verir.

Firmanın Sunduğu Hizmetler

Profesyonel destek hizmeti ile kepenk sorunu yaşayanların yanında 7/24 hazır bulunan firma yetkilileri, kepenk sorununun neden kaynaklandığını araştırarak hizmete başlar, bunun dışında kepenkten yayılan farklı ses titreşimleri inceler, elektronik parçalarının su ile temas edip etmediği, toz, is ve diğer mikroorganizmalardan periyodik temizliğinin yapılıp yapılmadığı kontrol edilir.

Kepenklerin tamiratı ile ilgili en sık rastlanılan sorunlar arasında uzun süreli kullanılmayan yardımcı akşamların paslanma, parça kırılması, bağlantı vidalarında gevşeme ve elektrik ile temas oluyor. Bu nedenlerden bir yada bir kaçı otomatik veya manuel kepenk sorunu olarak görüldüğünde firma müdahale ederek bakım ve onarım hizmeti sunar.

Kepenk Tamirat Masrafları

Yukarıda bahsi geçen tüm kepenk sorunlarında yanınızda deneyimli bir kepenk servis hizmeti görmek istiyorsanız firma ile iletişime geçmeniz gerekir. Değişim gereken kepenk parçaları orijinali ile değiştirilir ise masraf biraz yüklü olabilir ancak diğer sorunlarda firma son derece makul bir masraf ile bakım ve onarım hizmeti sunar.

Kepenklerin ömrünü uzatmak için öncesinde rutin bakımlarının yapılmasını öneren firma kepenklerin güvenlik bakımından önemine vurgu yapıyor. Kepenk montaj, arıza ve bakımlarında internet adresi üzerinden iletişim kuracağınız firma en kısa zamanda destek vermeye hazır bulunur.