Beykoz Kepenk Tamiri ve Servisi

Çeşitli iç alanların kapı kısmına monte ettirilen kepenkler kullanıma bağlı olarak zamanla bozulabilir. Arızalanan veya deforme olan kepenklerin özle bakımı ve tamiri ise bu firma tarafından en doğru şekilde yapılarak teslim edilir. Kepenklerin kullanımına bağlı olarak eskiyen kısımlar zamanla değişmesi gerekebilir. Sultangazi kepenk tamiri ve servisi ile sıkıntı yaşadığınız her an asla yalnız değilsiniz. Tek bir telefon ile uzman ekip verilen adrese giderek arızalanan kepenklerin bakımını ve onarımını yapar.

Kepenk Tamir ve Bakımında Alternatif Tek Çözüm

Her gün düzenli olarak kullanılan kepenklerin tamiri için bu firma her zaman yanınızda olmaya devam ediyor. İstanbul’un her semtine ulaşan tecrübeli teknik servis ekibi en kısa sürede tüm arızayı tamir ederek 1 yıl garanti kapsamıyla beraber teslim eder. Otomatik kepenk kullanımında yavaşlayan elektriksel sistem parça değişimi ile daha kullanışlı hale gelebilir. 7/24 kepenk bakım ve tamir servisi sizin için kendini geliştirmeye devam ediyor. Ekonomik fiyatlarla kepenk, panjur ve fotoselli kapı onarımı en iyi şekilde yapılır.

Sultangazi’de Arızalanan Kepenkler Emin Ellerde

İstanbul ‘da faaliyet gösteren tüm iş yerleri, depo, ambar ve iç mekânların kapı kısmına takılan kepenklerin bakımı için tüm tedbirler en baştan alınır. %100 müşteri memnuniyeti sağlayan özel ekip her saatte sizi sıkıntıdan kurtaracaktır. Kepenklerin motor, kumanda ve alıcı kart kısmında yaşanan sıkıntılar elektriksel çözümler eşliğinde yapılır.

Kepenklerin Tamirinde Doğru Yöntemler

Aktif çalışan kepenklerin bu parçalarına su geldiyse kepenk istenilen performansı göstermez. Bu sebeple ekip ilk olarak bu kısımların kontrolünü sağlar. Ardından kumanda pili ve elektrik kesintisinin olup olmadığını teknik açıdan kontrol eder. Yay değiştirme, sökme, takma ve akü değişimi ile de kepenkler sorunsuz çalışmaya zemin hazırlar. Kepenk bakımı da çok önemli bir detaydır. Baştan alınacak her türlü önlem daha sonradan yaşanacak büyük problemleri ortadan kaldırır. Kepenklerin bakım sürecini iyi takip ederek büyük masraflardan kaçının. Kepenklerin bakımıyla ve tamiriyle yakından ilgilenen firma her zaman destek olmak için sizi bekliyor.