Esenler Kepenk Tamiri ve Servisi

Şişli kepenk tamiri ve servisi kepenklerin bakım, onarım ve tamiri konusunda hizmet vermektedir. Öncelikli olarak ticari uygulamalarda kullanılan otomatik kepenk sistemleri konut ve garaj kapılarında da tercih edilmektedir. Aynı zamanda mağazalarda güvenlik ve koruma amaçlı otomatik kepenk sistemleri kullanılmaktadır. Ancak mağaza, fabrika, depo gibi ticari tesislerde ve garaj kapısı gibi münferit yerlerde yaygın olarak kullanılan otomatik kepenk sistemleri bazen arıza verebilmektedir. Bu açıdan karşılaşılan sorunlar aşağıdaki şekildedir:

  • Kepenk ses yapıyor,
  • Otomatik kepenk kendi kendine açılıyor,
  • Kepenk tam olarak açılmıyor,
  • Otomatik kepenk kapanmıyor,
  • Kepenk yarıya kadar açılıp duruyor gibi sorunlarla karşılaştığınızda Şişli kepenk tamiri firmasından destek alabilirsiniz.

Şişli Kepenk Servisi

Otomatik kepenk sistemleri dayanıklıdır ve genellikle bozulmaz. Ancak mevsimsel dalgalanmalar, kar, yağmur, yoğun soğuk ve uzun süreli kullanımdan sonra geçen zaman nedeniyle küçük hatalar meydana gelebilir. Bu açıdan Şişli kepenk servisi otomatik kepenkler ilgili sorunları hızlı bir şekilde bulup çözmek için deneyimli bir firmadır. Otomatik kepenkler genellikle atölyelerde, mağazalarda, bankalarda ve depolarda kullanılmaktadır. Zemin kattaki birçok bina ve dairenin girişinde de yaygın olarak tercih edilmektedir. Evin tercihleri ​​güvenlik, mahremiyet ve belki de biraz estetik için gereksinimlerdir. Kepenk sistemi, yüksek güvenlik sağlayan yüksek mukavemetli çelikle desteklenmiştir. Bu özellik bir kalkan görevi görür ve hırsızlık, casusluk ve doğal afetlere karşı mükemmel koruma sağlar.

Şişli Kepenk Tamiri

Şişli kepenk tamiri servisi kapsamında kepenk onarımları, anakart onarımları, trafo onarımları, motor onarımları, kayış onarımları ve sıklıkla arızalanan otomatik kepenk kapısının dişlilerinin tümü garanti teknolojisiyle onarılmaktadır. Hasarlı otomatik kapı mekanizmasını tamiri mümkün olmadığı takdirde ise yenisi ile değiştirmeniz gerekmektedir. Eğer elektrik kesintisi sırasında kepenk açılmaz veya kapanmazsa kepenk servisi ile iletişime geçmelisiniz. Bu açıdan kepenklerin onarımı için müşteri hizmetleri uzmanları, günün her saati hizmetinizi hızlandırmanıza yardımcı olmaya hazırdır. En yaygın kepenk sistemi arızalarından biri, kepenk motoru arızasıdır. Kepenk motoru, sistemin en önemli parçasıdır. Normalde bu sistemin yayı ve bu sistemin çelik kepenk yayı sistemin belirli bir dengeyi korumasına yardımcı olur. Bu yayın arızası, sistemin tamamen kapanmasına neden olacaktır. Bu gibi durumlar için Şişli kepenk servisi ile iletişime geçebilirsiniz.