Yaptırdığınız kepenklerin bozulması veya dışarıdan darbe alması oldukça olağan bir durumdur. Ancak bu tür durumlarda başınıza gelebilecek bir sürü problem vardır. Bu problemlerin ise size birçok zararı olabilir çünkü kepenkler en basit açıklamayla dükkanları hırsızlardan koruyan kapılardır. Bu yüzden böyle durumların başınıza gelmemesi için sizlere hizmet veriyoruz. Firmamızın sizler için verdiği hizmetlere ulaşabilmek için şile kepenk tamiri ve servisi adresimize girebilirsiniz. Çatlayan, kırılan ve aksama gösteren kepenklerinizin tamirini yapmak üzere sizlerden gelecek olan istekleri bekliyoruz. Servisimize telefon açabilir veya direk olarak firmamıza gelebilirsiniz. Sizler için hazır bekliyor olacağız.

Tamir ve Bakım Hizmetlerimiz

Şile’de yer alan firmamızın sizlere verebilmek için oluşturduğu birçok hizmet bulunuyor. Sizler de ihtiyacınız olduğunda bu hizmetlerimizi alabilir ve işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Sizler için verdiğimiz kepenk tamiri seçenekleri şunlardır;

  • Tüm Bakım Hizmeti
  • Otomatik Kepenkler İçin Tamir Hizmeti
  • Sıkışan Kepenkler İçin Tamir Hizmeti

Kepenkleriniz sıkışma yaşayabilir veya uzun bir süre boyunca bakım yapılmadığı için bakıma ihtiyaç duyabilir. Bunlar hepsini firmamız çözümleyebilir ve sizi sorunlarınızdan kurtarabilir. Otomatik bir kepenk kullanıyorsanız bu tür kepenklerde belli dönemler içerisinde durulmalar söz konusu olabilir. Bunun için de servisimizin çeşitli hizmetleri vardır ve sizlere yardımcı olabiliriz. Bakımlarınızı yapabilir, sıkışmalardan kurtarabilir ve durulmalarınızı çözümleyebiliriz. Sizlerin yapması gereken tek şey bizi aramak ve personellerimizden yardım istemektir.

Kaliteli ve Hızlı Tamir

Yaptığımız tamir işlerini her zaman için son derece kaliteli bir şekilde yapmaya özen gösteririz. Firmamızda çalışmakta olan tüm çalışanlarımız işlerini en iyi şekilde yapan kaliteli elemanlardır. Servisimiz kapsadığı hizmet kapsamında sizleri hiçbir şekilde zor duruma sokmayacak şekilde çalışır ve her zaman iş odaklı çalışırız ve hızlı olmak için büyük bir çaba harcarız.

Şile Kepenk Tamiri İletişim

Şile’deki her işyeri bizim verdiğimiz tamir hizmetlerine erişebilir. Bunun için bizi aramak veya firmamıza gelerek haber vermek yeterlidir. Her şekilde sizlere yardım eder ve kepenk problemlerinizi ortadan kolayca kaldırırız. Numaramızdan arayabilirsiniz ve sorunu kısa bir şekilde anlatarak adres bilgilerini bizimle paylaşabilirsiniz.