kepenk tamiri

Genel itibariyle büyük depolar, ambarlar ve iş yerlerinin kapı kısmına kurulumu yapılan kepenkler sürekli olarak kullanılan metal veya alüminyum malzemelerdir. Sağlam ve mekanizmalı olarak üretilen kepenklerin sık kullanımına bağlı olarak deformeleri ve arızaları mevcuttur. Otomatik çalışma performansı gösteren kepenk sistemlerinin arıza durumunda ise firma anında müdahale ederek tüm sorunu profesyonel bir şekilde çözer. Kepenk tamiri ve bakımı için İstanbul’un neresinde olursanız olun tek bir telefon ile erişim sağlayabilirsiniz.

Acil Servis Olarak Her Zaman Yanınızda

Aniden arızalanan veya bakım süresi gelen kepenk, panjur ve fotoselli kapılar en deneyimli ellerde hak ettiği değeri bir kez daha bulur. Özellikle can ve mal güvenliği için taktırılan kepenklerin arızası en kısa zaman dilimi içinde giderilir. Sorunun nerede olduğu anlaşıldıktan sonra gerekirse yedek arpça değişimi de yine orijinaliyle değiştirilir. Sancaktepe kepenk tamiri ve servisi olarak hizmet veren firma 7/24 kesintisiz olarak tüm arızaların çözümü için buradadır.

Kepenk Tamirinde Profesyonel Çözümler

Kepenk tamiri ve bakımı yerinde yapılır. Gelen telefonlara giden ekip arızanın mekaniksel, fiziksel veya motor kısmından gelip gelmediğini ilk olarak anlar. Arızanın tespiti ile birlikte enerji alanındaki pil değişimi de yapılır. Uzman ekip tarafından tüm kontroller ve tamir aşaması en profesyonel şekilde yapılır. Kepenkte yer alan kumanda, alıcı kart ve motor gibi elektronik sistemlerin korunması ve bakımı da yine aynı personel tarafından takip edilir. Doğru ve ilkeli çalışma prensiplerine bağlı kalan firma her zaman tüm desteği sergilemeye hazırdır.

Online Ulaşın Tüm Sorunlar Çözülsün

İş yerlerinde, depolarda ve birçok farklı iç mekânın kapısında kullanılan kepenklerin aktif kullanımına bağlı olarak arızaya geçmesi mümkündür. Kepenk tamir ve onarım için online site üzerinden veya whatsapp hattından talepte bulunabilirsiniz. Saat veya gün fark etmeden dilediğiniz an arıza kaydı oluşturulabilir. Yapılan her tamir ve bakım 1 yıl garanti kapsamına alınır. Sorunsuz bir onarım ve bakım işlemleri için sadece güven yeterli olacaktır. %100 müşteri memnuniyeti için sürekli gelişmeye devam eden firma.