Kepenk Servisi ve Tamiri

Yaptırdığınız ve güvenliğiniz için kullandığınız kepenklerin belirli zamanlarda tamir edilmesi gerekebilir. Bu gereklilik farklı nedenlerden dolayı olabilir ve farklı tamir seçenekleri gerekebilir. Her ne şekilde olursa olsun biz bu tamir işini sizler için yapıyor, küçükçekmece kepenk tamiri ve servisi olarak kepenklerinizin tamir görevini üstleniyoruz. Kepenklerin işlevini yerine getirememesi farklı nedenlerden dolayı olacağı için verdiğimiz hizmetler de duruma göre farklılık gösterecektir. Ancak her şekilde hizmetlerimizi sunacak ve sorunlarınızı tamamen ortadan kaldıracağız.

Küçükçekmece Tamir Hizmetlerimiz

Küçükçekmece’de bir dükkana sahipseniz ve bu dükkanların korumasını yaptırdığınız kepenkler ile sağlıyorsanız bir zaman boyunca kesinlikle tamir hizmetlerimizden yararlanmanız gerekebilir. Sizlere vereceğimiz hizmetlerimiz arasında;

  • Kepenkler için bakım
  • Otomatik olan kepenklerin tamiri
  • Kepenklerde meydana gelen sıkışmaların tamiri

gibi hizmetler yer alıyor ve kepenkler için bu hizmetler mutlaka gerecektir. Ne zaman ihtiyaç duyarsanız, otomatik kepenklerinizi tamir edebilir, sıkışan kepenklerin açılmasını sağlayabilir ve bakımlarını yapabiliriz. Bakım, hiç zarara uğramayan kepenkler için gerekli olabilecek bir şeydir çünkü çalışma süresine bağlı olarak kepenklerde yavaşlama ve sıkışma görülebilir.

Küçükçekmece 7/24 Servis

Küçükçekmece’deki kepenk sorunlarının tümüne yardımcı olmak istiyor ve bu doğrultuda hizmet veriyoruz. Servisimiz 7/24 çalışmakla birlikte bize ihtiyaç duyduğunuz her an sizlerle oluyoruz. Sabahın erken saatlerinde veya gecenin geç saatlerinde olması hiç fark etmiyor çünkü hizmetimiz tüm gün devam ediyor. Kepenkler genel olarak 3 ile 4 yıl arasında bakıma ihtiyaç duyarlar ve bu bakımlar düzgün şekilde çalışmaları için gereklidir. Uzun süre bakımsız kullanılan kepenklerde zamanla yıpranma meydana geldiği için çalışmasında aksaklıklar görülebiliyor. Bunu önlemek için de sizlere hizmet veriyor ve kepenk bakımlarını da yapıyoruz.

Küçükçekmece Servis İletişimi

Servisimize ulaşarak bakım veya tamir yaptırmak isteyebilirsiniz. Saat fark etmeksizin servisimize ait olan iletişim bilgilerinden bizi arayabilirsiniz. İnternet sayfamızda ”Bizi Arayın” seçeneğinden destek alarak arama yapabilirsiniz. Bu seçeneğe gelebilmek için sadece sitemizin giriş adresine erişmeniz gerekir. Siteye girdiğiniz anda bu seçeneği görebilir ve tek bir tıklamayla numarayı gözler önüne sererek arama yapabilirsiniz.