Genel olarak bakıldığında kepenkler sürekli bozulan sistemler değildir. Ancak birçok depo, ofis, iş yeri, ev, bina ve garaj gibi alanların koruma altına alınmasında destek sağlayan kepenkler, oldukça işe yarıyor. İç mekanlarda yer alan malların güvenliğini sağlamak amaçlı kullanılan kepenklerin bakım ve tamiri için firma tüm desteği sağlıyor.

Gelen her talep en kısa sürede değerlendirmeye alınarak en hızlı şekilde müdahale yapılır. Kağıthane kepenk tamiri ve servisi adıyla hizmet veren uzman firma uygun fiyat garantisiyle de çalışmalarına devam etmektedir.

Kepenklerin Bozulması ve Tamir Süreci

Kepenk tamiri ve bakımının yapılabilmesi için önce arızanın belirlenmesi gerekir. Arızalanan kepenklerin olduğu yere giden teknik servis ekibi arızanın kaynağını bulduktan sonra tamir için gerekli adımı atıyorlar. Kepenk tamirinde yay değiştirme, motor değişim, sökme ve takma gibi işlemler belirli sistem üzerinden devam etmektedir.

Ayrıca kepenklerin açılıp kapanmasında yaşanan zorluklar varsa bu alanda da kepenklerin yay sisteminde veya dana kısmındaki onarım yapılır. Aktif kepenkler kumanda ile yönlendirildiğinden dolayı o kısımda oluşan arıza ekip tarafından yapılarak müşterilere teslim edilir.

Kepenk Tamir ve Bakımında Müşteri Memnuniyeti

Çeşitli sebeplerden dolayı arıza veren kepenkler iş hayatını olumsuz yönde etkiler. Kapıların ön kısmına monte edildiği için her türlü hırsızlık ve kötü olaydan koruduğu için tüm kepenklerin bakımı zamanında yapılması ve onarımının d abu firmaya teslim edilmesi çok önemlidir. Uzman ekip tamirde değişmesi gereken parçaları belli kapsamda değiştirecektir. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firma çalışanları her türlü desteği zamanında ve tam olarak verir.

Her Semte ve Her Yere Sınırsız Kepenk Hizmeti

İstanbul’un tüm semtlerine hizmet veren firma her marka kepenk bakım ve tamirini yapar. Kepenklerin bakımından sonra tüm sistem tam çalışır vaziyette teslim edilir. 1 yıl boyunca garanti veren firma her türlü arızayı yerinde çözerek teslim eder. Huzurlu ve güvenli bir çalışma ortamı sağlamak için var gücüyle çalışan personel kepenklerin tamirinde her zaman kıymetli müşterilerine destek olmaya çalışır.