kepenk tamiri

İstanbul genelinde faaliyet gösteren iş yeri, ofis ve binaların güvenlik açısından kepenk kullanımı giderek artarken bakım ve onarım işleri de profesyonel ekip tarafından takip edilir. Alanında uzman kadronun sunduğu hizmetler kepenk tamiri ve bakımı konusunda olmaktadır. Günün her saati hizmet vererek iş yer sahiplerine destek olan bu teknik servis en uygun fiyatlarıyla da burada olmaya devam ediyor.

Kepenk Bakımının En Doğru Noktası

Camlara veya kapılara takılan kepenk sistemleri belirli kullanım süresinden sonra mutlaka bakıma ihtiyaç duyar. Bakım sürecinde tüm detaylar ekip tarafından takibe alınır. Kepenklerde oluşabilecek sorunun baştan çözümü maddi ve manevi alanda büyük kazanç sağlayacaktır. Aşağı ve yukarı inip kalkan elektriksel sistem kepenklerin bozulması halinde kepenk tamir ve bakım servisi için teknik servis ekibi en uygun fiyat aralıklarıyla müşteri memnuniyeti sağlar.

Kepenk Bakım ve Tamirde Hızlı Ulaşım

İstanbul Gaziosmanpaşa kepenk tamiri ve servisi ile kaliteli hizmetler bu firma aracılığı ile sağlanır. Tüm ilçelere sunulan hizmetler kepenk, panjur ve fotoselli kapı servisi olarak tanımlanır. Müşteri memnuniyetine önem veren firma kepenkte yer alan motor, kumanda ve alıcı kart ile elektronik sistem en iyi şekilde takip edilir.

İstanbul kepenk servisi avantajları ile tamir edilen kepenkler uzun yıllar sorunsuz çalışarak teslim edilir. Yapılan arıza bildiriminden hemen sonra tüm ekip gerekli malzemelerle verilen adrese gider. Sorunun nereden kaynaklandığını anladıktan sonra çözüm için gerekli hamlelerde bulunulur. Kepenkte bulunan her aksamın tamiri mümkünken yapılamayan parçalar yenisi ile değiştirilir.

Her İç Mekanda Kepenk Güvenliği

İş yerleri, ofis, depo ve diğer tüm iç alanların güvenliği için ihtiyaç duyulan kepenkler farklı marka ve modelde yer alırken tamir süreci bu firma tarafından karşılanır. Kepenk dişlerini sökme, takma ve yer değiştirme gibi adımlar uzman personel tarafından yapılır. Bakım ve tamir için en doğru seçim sadece bu firma ile olacaktır. Yapılan her hizmet bir yıl garanti kapsamına alınır. İstanbul’un her semtine hızlı ve kaliteli hizmet 7 gün 24 saat boyunca sağlanır.