Beykoz Kepenk Tamiri ve Servisi

Hayatın içinde bireyler her zaman ve her yerde güvende olmak ister. Özellikle iş yerlerinde can ve mal güvenliğini sağlamak için monte edilen kepenkler uzun yıllar kullanıma uygundur.

Ancak belirli dönemlerde bakımlarının yapılması zorunludur. Bu bakımlarla oluşabilecek arızaların payı da yarıya iner. İstanbul kepenk tamir ve bakım servisi olarak sorumluluğu üstüne alan firma her zaman yanınızda olmaya hazırdır. 7 gün 24 saat sunduğu hizmetlerle müşterilerinin yanında olan firma her türlü problemi yerinde çözer.

Müşteri Memnuniyetinde Doğru Adım

Kepenkler sürekli olarak açılıp kapandığından dolayı zamanla arızalar verebilir. Genellikle motor, pil ve elektronik aksamlar da oluşan arızalar uzman eller tarafından tamir edilir. Değişmesi gereken parçalar olursa orjinali ile değiştirilip monte edilir.

Gelen talepler en kısa sürede yanıtlanarak %100 müşteri memnuniyeti sağlanır. Kepenk tamirinin yanı sıra panjur ve fotoselli kapılar da profesyonel ekip tarafından tamir edilir veya bakımı düzenli olarak yapılır. Kepenklerin sağlam olması güvenliğin üst sınırda olması anlamına gelir.

Kepenk Tamiri ve Değişimi

İstanbul’un tüm semtlerine hizmet veren firma whatsapp hattı üzerinden de hizmetlerine devam ediyor. Eyüp kepenk tamiri ve servisi için online siteye erişim sağlayın. Uzman ekiplerin gelmesiyle arızanın nereden oluştuğu saptanır. Daha sonrasında tamir aşamasına geçilir. Bozulan veya yıpranan kepenk değişimleri de yapılarak daha güvenli ortamlar hazırlanır. Kepenkte yer alan motor, kumanda ve alıcı kartların kontrolü yapılır. En kısa zamanda çözülen arızalar müşterilere ayrıca güven verir.

Kepenk Tamirinde Kolaylıklar

Eyüp’te hizmet veren tüm iş yerleri, ofisler, depolar ve kepenk kullanılan tüm alanlar artık daha emin ellerdedir. Kepenklerde oluşabilecek her türlü arızanın giderilmesinde görev alan teknik personel, tüm yaptığı işleri 1 yıl garantili olarak sunar.

En uygun fiyatlarla yapılan tamirler kolay ödeme fırsatlarıyla bütünleşir. Yılın belirli dönemlerinde alınan bakım randevuları, sıklıkla kullanılan kepenklerin daha uzun seneler kullanılmasına yardımcı olacaktır. Ayrıca pencerelere takılan panjurların bakım ve tamiri de yaygın olarak yapılır. Profesyonel hizmette kalıcı çözümler sadece bu firmaya aittir.