Dükkanlar için en doğru koruma yöntemi olan kepenkler, günümüzde yaygın bir şekilde kullanılıyor. Bu kepenklerin zaman içerisinde tamire veya bazı bakımlara ihtiyacı olabiliyor.

Bizler büyük çekmece kepenk tamiri ve servisi olarak hem bakımlarınızı hem de tamirlerinizi yapıyor, sizler için işleri en kolay hale getiriyoruz. Herhangi bir darbeye maruz kalmaları kepenklerin çalışmasını önleyebilir. Böyle durumlarda biz araya girerek darbenin nedenini ve çözümünü buluyor, oldukça kısa süreler içerisinde gereken tamir işlerini yapıyoruz.

Büyükçekmece Kepenk Tamiri Hizmetlerimiz

Büyükçekmece’de olan büyük veya küçük tüm dükkanlarınızın kepenklerini tamir ediyoruz. Sizler için verdiğimiz tamir hizmetleri arasında bu hizmetler yer alıyor;

  • Kepenk Bakımları
  • Otomatik Kepenk Tamirleri
  • Kepenk Sıkışması Tamiri

Hizmetlerimizin tümünü sizler için hazırda bekletiyor, en ufak sorununuzda yanınızda oluyoruz. Tamirlerinizi en iyi şekilde yapıyor, bakımlarınızın eksiksiz olması için çabalıyoruz. Otomatik kepenklerinizin aniden durması veya sıkışması gibi durumlarda bizimle iletişime geçerek en hızlı çözümlere ulaşabilirsiniz.

Aynı şekilde bakıma ihtiyaç duyan kepenklerin bakımlarını da üstleniyor ve gerekli olan tüm bakım işlerini sizler için yerine getiriyoruz. Her türlü kepenk bakımını ve tamirini sizler için kaliteli bir biçimde yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

En Hızlı Kepenk Tamiri

Büyükçekmece’deki dükkanlarınızın kepenk tamirlerini üstlenen firmamız tüm işlerini en hızlı şekilde gerçekleştiriyor. Bizi aradığınız andan itibaren en hızlı şekilde dükkanınıza ulaşacağımızdan ve tamirleri yapacağımızdan emin olabilirsiniz. En hızlı kepenk tamiri, firmamız tarafından yapılıyor. Servisimiz en iyi şekilde işlerini yapmak için hem hızlı hem de kaliteli personellere sahip. İşini en doğru şekilde yapan çalışanlarımız dükkanlarınızı korumak için kepenklerinizi güvenilir biçimde tamir ediyor.

7 Gün 24 Saat Hizmet

Dükkanlarınızdaki kepenkleri tamir etmek için günün her saatinde aktif şekilde hizmet veriyoruz. Bozulan kepenkler için bizi istediğiniz gün ve zaman arayarak hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Kepenklerin ne zaman sıkışacağı veya bozulacağı belli olmaz. Bu nedenle aniden bozulan kepenkler için hızlı bir tamir hizmeti gerekebilir. Firmamız bunu göz önünde bulunduruyor ve ihtiyacınız olan her zaman tamir işlerini üstleniyoruz. Bizleri sizler için hazırda beklettiğimiz numaramızdan arayabilirsiniz.