Beyoğlu Kepenk Tamiri ve Servisi

Kepenk, pencere ve panjur otomasyon sistemlerinin tamiri için tüm ekip malzeme temini ile birlikte hizmet vermeye devam ediyor. Beyoğlu ve İstanbul’un tüm semtlerine sadece bir telefon ile giden ekip bozulan kepenklerin onarımını en kısa sürede yaparak teslim eder. Beyoğlu kepenk tamiri ve servisi ile yaşadığınız her olumsuzlukta bu servise güvenin.

Profesyonel Ekip Kaliteli Hizmet

Birçok iş yeri, ofis ve deponun güvenliği için kullanılan kepenklerin hepsi elektrikli motor sayesinde çalışır. Sık kullanılmaya bağlı kalarak zamanla deforme olan kepenk, panjur ve fotoselli kapıların tamiri profesyonel ekibin gayreti ile çalışır vaziyete getirilir.

Otomatik kepenk servisi için acil olarak da firmaya hemen ulaşın. İlk olarak motor kısmına bakılarak sorun bulunmaya çalışır. Güç kaynağı olan piller de takip edilir. Değişmesi gereken parça ise orjinali ile değiştirilir. Tamamen çalışır vaziyete getirilen otomatik sistemler garantili olarak müşteriye sunulur.

Online Adresten Gelen Talep Anında Cevap Buluyor

Kepenk, panjur ve fotoselli kapı sistemlerinin bakım ve onarımı profesyonel hizmet ile karşılanır. En uygun fiyatlar ve kaliteli tamir hizmeti veren firma çalışanları anında verdiğiniz adreste oluyor. Online site üzerinden tamir, bakım ve ulaşım gibi en ince detayları öğrenebilirsiniz.

Uzun yıllardır görevini en iyi şekilde yapan firmanın her gün artan müşteri kitlesi firmaya duyulan güveni bir kez daha gösteriyor. Tek tıkla veya whatsapp hattı üzerinden talep edilen her hizmet anında karşılığını buluyor.

7 Gün 24 Saat Hizmette Olan Firma

Beyoğlu genelinde yer alan tüm dükkân, iş yeri ve depoların kepenkleri, fotoselli kapı sistemleri artık emin ellerde oluyor. Çünkü kalite ve tecrübe her zaman yapılan işe yansır. Sonucunda ise mutlu müşteri vardır. Her zaman ulaşabileceğiniz online site tamirin yanı sıra bakım kısmı ile de ilgileniyor. Alanında uzman teknik personelin desteği sayesinde açık kalan hiçbir iş yeri kalmasın. İstanbul semtlerinin hepsine yetişen ekip gece gündüz demeden yanınızda olmaya çalışıyor. Arıza veren her panjur ve kapı sistemi artık çok daha rahat çalışıyor.