7/24 Kepenk Servisi Sizlerle

Kepenkler iş yeri, depo ve benzeri alanların güvenliği için son derece önemli mekanizmalardır. Eskiden manuel olarak açılıp kapanan kepenk modelleri kullanılsa da artık son teknolojilere uygun şekilde üretilen kepenkler yaygınlaşmıştır. Yeni uygulamalar bir düğme ile veya uzaktan kumanda ile kolayca açılıp kapanabilir. Kullanıcılara sunulan bu kolaylık oldukça önemlidir.

Otomatik kepenkler dayanıklı ve uzun yıllar kullanılabilecek ürünlerdir. Esasen sık sık tamir gerektirecek arızalar oluşması beklenmez. Ancak çok uzun süre kullanılan kepenklerde ya da suya ve toza maruz kalan kepenklerde birtakım problemler ortaya çıkabilir.

Kepenklerin onarım ve bakımı için İstanbul Kepenk Servisi’nden hizmet alınabilir. Firma, şehrin birçok bölgesinde olduğu gibi Bayrampaşa ve çevresinde de servis hizmeti sunar.

Uzman Personel ve Servis Hizmetleri

Firmanın uzun yıllardan beri aynı sektörde çalışması nedeniyle geniş bir birikim sağlanmıştır. Personelin kazandığı tecrübe yanında gerekli hizmet içi eğitimler de alınır. Servis hizmetleri ve iş güvenliği ile ilgili eğitimler daha kaliteli hizmet sunulmasına yardımcı olur.

Uzman personel sektördeki gelişmeleri takip ederek son teknolojileri firmanın çalışmalarına entegre eder. Böylece dünyaca kabul gören tüm kepenk modellerinin bakım ve onarımı başarıyla gerçekleştirilir.

Güvenlik için önemli elemanlar olan kepenklerin mesai saatleri dışında arızalanması durumunda firmanın iletişim numaraları aranabilir. Hangi saatte olursa olsun ilgili personel telefonu açacak ve hizmet için harekete geçecektir.

Kepenklerde Hangi Arızalar Ortaya Çıkar?

Kepenk sistemlerinin aküsünde ortaya çıkan bazı problemler sistemi sakatlayarak arıza ortaya çıkarabilir. Uzun süreli kullanım söz konusu ise akünün yenilenmesi de gerekebilir. Aşırı derecede suya ve toza maruz kalan sistemlerde tıkanmalar da oluşabilir.

Kepenk arızası nedeniyle firmaya ulaşıldığında öncelikle ücretsiz keşif hizmeti gerçekleştirilir. Bu hizmetle problemin ne olduğu anlaşıldıktan sonra servis hizmetleri gerçekleştirilir.

Otomatik Kepenk Tamiri Fiyatları

Otomatik kepenk tamir ücretinin belirlenmesi için ücretsiz keşif hizmetinin yapılması beklenir. Bu sırada ortaya çıkacak tamirin niteliğine göre bir fiyat teklifi sunulur. Teklif kabul edildiği takdirde sözleşme yapılır ve işe başlanır. Müşteri memnuniyetinin sağlanması ve uzun soluklu ilişkilerin yürütülmesi için en uygun tekliflerin hazırlanması konusunda özen gösterilir.