kepenk tamiri

Teknolojinin getirdiği yeniliklerle donatılan yeni nesil kepenkler eski modellere göre çok pratik bir kullanıma sahiptir. Tek bir düğmeyle ya da uzaktan kumanda ile kolayca açılıp kapanan otomatik kepenklerin elektronik düzeneklerinde zaman içinde arıza da ortaya çıkabilir. Her marka ve modeldeki kepengin tamiri için İstanbul Kepenk Servisi’nden hizmet alınabilir.

Uzman ve Yetkin Personel

İstanbul Kepenk Servisinin personeli yılların getirdiği bilgi ve birikimle başarılı işlere imza atar. Sektörde dünya genelinde ortaya çıkan yenilikler ve teknolojik gelişmeler sıkı şekilde takip edilir. Her yenilik firmanın ürün ve hizmetlerine entegre edilir.

Dünyada kabul gören markaların ürünlerinin montajı, bakım ve onarımı gereği gibi yapılabilir. Müşterilere otomatik kepenk sistemleri hakkında aydınlatıcı bilgilendirmeler de yapılır. Acil durumlarda 7/24 hizmet verilir. Gecenin hangi saati olursa olsun firmanın iletişim numaraları açıktır ve gelen çağrılara cevap verilir.

Otomatik Kepenk Tamiri

Esasen otomatik kepenkler uzun yıllar boyunca tam randımanla çalışacak ve kolay arızalanmayacak ürünlerdir. Ancak uzun süre kullanılmayan ya da suya ve toza maruz kalan kepenklerin bakımı da ihmal edilirse birtakım problemler ortaya çıkabilir. Açılıp kapanma sırasında fazla gürültü çıkması, kepengin tam kapanmaması gibi problemler çıktığında firmadan yardım alınabilir.

Aslında kepenk mekanizmalarında arıza ortaya çıkacağına dair bazı belirtiler önceden hissedilebilir. Takılmalar, seste farklılaşma gibi belirtiler doğru okunursa problem büyümeden çözüm bulunabilir. Erken müdahale halinde daha hızlı ve daha ucuz çözümler sağlanır. Her aşamadaki problem için İstanbul Kepenk Servisi firmasına başvurulabilir. En pratik çözümler hızla sağlanacaktır.

Otomatik Kepenk Tamiri Fiyatları

Otomatik kepenklerin tamir ve bakım işlemleri kepengin modeline, arızanın çeşidine ve derecesine göre farklı şekilde fiyatlandırılabilir. İstanbul Kepenk Servisi ekibi gelen çağrılar üzerine öncelikle arızalanan kepengi görmeyi tercih eder. Arıza yerinde görüldükten sonra işe uygun bir fiyat teklifi verilir.

Fiyat belirlenirken müşteri menfaatleri ile firma menfaatleri arasında bir denge sağlanır. Müşteri memnuniyetine verilen önem nedeniyle en uygun fiyat teklifi verilmesi hususunda özen gösterilir. Otomatik kepenk arızaları için firma ile iletişime geçilerek ücretsiz keşif hizmeti alınabilir.