Çelikten, demirden veya farklı bir malzeme kullanılarak yapılan kepenkler, iş yerlerinin korunmasında büyük bir rol oynuyor. Hırsızlardan korumak için yaptırılan kepenkler sadece daha farklı birçok zarar karşı önlem oluyor. İş yerleriniz için çok büyük önem taşıyan bu kepenklerin bozulması da aldığınız tüm önlemlerin boşa çıkmasına neden olacaktır. Bu durumun meydana gelmemesi için sizlere hizmetlerimizi sunuyoruz. İş yerlerinizi korumak için bahçelievler kepenk tamiri ve servisi hizmetlerimizi her zaman sizlerle birlikte. Kırılan, ezilen veya bağlantı kopukluğu yaşayan kepenklerinizin hepsini pratik bir şekilde tamir edebilir ve sorunlarınızı kısa zamanlarda ortadan kaldırabiliriz.

Bahçelievler Kepenk Tamiri Hizmetlerimiz

Bahçelievler’de bir iş yeriniz varsa ve bu iş yerinizi bir kepenkle koruyorsanız belirli dönemlerde hizmetlerimize ihtiyaç duyabilirsiniz. Sizler için verdiğimiz hizmetler arasında bu hizmetler vardır;

  • Kepenk Sıkışması
  • Otomatik Kepenk
  • Bakım

Kepenkler sadece hasar gördüğü zaman tamire ihtiyaç duymaz çünkü uzun süre çalışan kepenklerin belirli dönemlerde arıza vermesi de mümkündür. Bu nedenle kepenklerinizin çıkardığı seslere, duraksadığı anlara dikkat etmeli ve gerektiğinde bakım yaptırmalısınız. İstediğiniz zamanlarda kepenklerinize gerekli bakımları yapabilir ve daha bozulmadan önlemleri alabiliriz. Bununla birlikte sıkışma ve duraksama gibi durumlarda da servisimiz sizlere yardımcı olabilir. Tüm bu durumlarda yapmanız gereken sadece bize ulaşmak ve sorununuzu belirtmektir.

Hızlı Kepenk Tamiri

Bahçelievler’de sahip olduğunuz işyerlerinize günün her anında servisimiz vardır. Kepenkleriniz sabah veya gece aniden bozulabilir ve yardım almanız gerekebilir. Tam bu anda sizin için oluşturduğumuz hizmetleri alabilirsiniz. Bizi aradığınız süre zarfında sizlere anında dönüş yapacak ve kepenklerinizdeki sorunu ortadan kaldıracağız.

Bahçelievler Kepenk Tamiri İletişim

Servisimize sadece bir telefon kadar uzaktasınız ve sadece arayarak hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Bunun için size gerekli olan tek şey bize ait olan telefon numarasıdır ve buna da internet adresimizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Firmamıza ait olan internet adresinde bizleri arayabilmeniz için gerekli olan telefon numarası yer alıyor. İhtiyacınız olduğu an internet adresinden aldığınız iletişim numaramız ile bizi arayabilirsiniz. Böylelikle dilediğiniz her an bizi arayıp iş yerlerinizdeki kepenkleri tamir ettirebilirsiniz.