Bağcılar Kepenk Tamiri ve Servisi

Genel olarak iş yeri, ofis ve depo gibi alanların dışarıdan gelmesi muhtemel olumsuz durumlara karşı korumaya alan kepenk, fotoselli kapılar ve panjur sistemleri belli dönemlerde bakıma tabi tutulur. Can ve mal güvenliğini korumak adına taktırılan kepenklerin tamiri bu firma tarafından en kısa sürede yapılır. Pencerelere takılan panjur sistemleri bozulduğunda sadece bir telefon ile bu siteye erişebilirsiniz.

Arızalanan Kepenklerin Kolay Tamiri

İstanbul’un tüm semtlerine ulaşan yetkili servis ekibi kepenk tamiri ve bakımında tüm desteği sağlıyor. Bağcılar kepenk tamiri ve servisi ile arıza veren her kepenk çeşidi en doğru onarım yöntemleriyle müşteri memnuniyeti sağlanır. Hizmette sınır tanımayan bu firma gece gündüz demeden gelen her talebe anında yanıt verir. Kepenk tamir servisi ile

Kepenk Tamirinde Doğru Adımlar

Elektrikli kepenk ve otomatik panjur sistemlerinde oluşan arızaların nedeni araştırılıp en doğru şekilde tamiri yapılır. Sorunsuz çalışmasına destek veren uzman ekip 7 gün 24 saat sizinle olmaya devam ediyor. Kolay açılıp kapanan kepenklerin motor kısımları ve pil alanları ilk etapta bakılan yerler olup, en kısa sürede onarımı yapılarak teslim edilir. Kepenk tamiri ve bakımında güvenebileceğiniz tek adres olan bu firma en uygun fiyatlarıyla da size teslim ediliyor.

Kepenk ve Panjur Tamirinde Avantajlar

İş yeri ve ofislerin kepenkleri durma noktası geldiğinde bu firmaya ulaşarak teknik destek istenir. Motor ve diğer aksamlarında değişmesi gereken yedek parçaları orijinali ile değiştirilir. Karşılıklı anlayış ve güven içinde yapılan tüm tamirat ve bakım işleri en doğru şekilde yapılır.

Onarımı yapılan her kepenk, panjur ve fotoselli kapı 1 yıl garanti kapsamında yer alır. Kurulumu daha önceden yapılan ve aktif kullanılan kepenklerin arıza vermeden önüne geçmek için bakım aşamaları profesyonel ekip tarafından yapılır. Yeni bir kepenk, fotoselli kapı veya panjur satın almak yerine var olan sistemin kontrolünün yapılıp tamir edilmesi her zaman daha kalıcı çözümdür. Uygun fiyat garantisi sayesinde kepenk ve panjur bakımları her yıl düzenli olarak yaptırılır.