Acil Kepenk Tamiri Hizmeti

İstanbul Kepenk Servisi, İstanbul’un birçok bölgesinde olduğu gibi Arnavutköy’de de otomatik kepenk servis hizmetleri sunar. Firmanın kaliteli ürün ve hizmetleri müşteri memnuniyetini kazanmış ve sektörde öne çıkmayı sağlamıştır.

Uzman ekiplerle son teknolojilerin takip edilmesi sayesinde günümüzde kullanılan otomatik kepenklerle ilgili her türlü bakım ve tamir hizmeti yapılabilir. Acil durumlarda zaman mefhumuna bakılmaksızın 7/24 hizmet sunulur ve müşterilerin ihtiyaçları giderilir.

Garantili Otomatik Kepenk Tamiri

Eskiden iş yeri, depo ve benzeri alanlarda manuel olarak çalışan kepenkler kullanılırdı. Gün geçtikçe teknoloji kepenklere de ulaşmış ve otomatik kepenkler kullanılmaya başlanmıştır. Modern kepenk modelleri çoğunlukla bir düğme ile ya da uzaktan kumanda ile kolayca açılıp kapatılır. Bu pratik kullanım kullanıcılara önemli bir kullanım kolaylığı sağlar.

Otomatik kepenklerde zaman zaman arızalar ortaya çıkabilir. Bazen arıza olacağına dair belirtiler görülür. İlk belirtiler fark edildiğinde servis hizmeti alındığında tamir işlemi çok daha kolay ve masrafsız olur. Ancak çoğunlukla belirtiler önemsenmez ve arıza büyür. Arızanın büyüklüğü ne olursa olsun İstanbul Kepenk Servisi en iyi hizmeti sunacaktır. Yapılan tamirin kesin sonuç vermemesi halinde yeniden ücretsiz olarak bakım yapılır.

Kepenk Bakımı Nasıl Yapılır?

Otomatik kepenklerin uzun süre tam randımanla kullanılabilmesi için iyi kullanılması önemlidir. Bunun için açıp kapama sırasında yabancı maddelerin araya sıkışmaması için kontrol edilmesi gerekir. Ayrıca aylık periyotlarla tozunun alınması doğru olur. Elektrik aksamlarının bulunduğu bölgelere su ve diğer sıvıların dökülmesine de engel olunmalıdır.

Bazı kepenk türleri yardımcı yaylarla desteklenir. Bu tip kepenkler uzun süre kullanılmadığında yayların performansında düşme görülür. Performansın sürekli yüksek kalması için ihtiyaç olmasa da kepengin açılıp kapanması gerekir. Zaman zaman profesyonel bakım hizmeti de alınabilir.

Uygun Fiyatlı Kepenk Servisi

Firmanın otomatik kepenk hizmetlerinin bedeli müşteri menfaatleri gözetilerek belirlenir. Bu yaklaşımın sebebi müşteri memnuniyetine verilen önemdir. Bir kerede çok para kazanmak yerine müşterilerin memnuniyeti kazanılarak tavsiye edilen bir firma olma hedefi güdülür.

Arnavutköy ve çevresindeki kepenk kullanıcıları her türlü bakım ve onarım işlemleri için firma ile iletişime geçebilir.