İstanbul Fotoselli Kapı Servisi

İstanbul kepenk servisi uzman kadrosu ile birlikte 7 gün 24 saat sizlere fotoselli kapı tamir servisi sunmaktadır. Acil destek hattımızı arayarak, whatsapp numaramız üzerinden veya iletişim formumuz aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Hızlı ve Profesyonel Fotoselli Kapı Servisi

İstanbul’un tüm ilçelerine haftanın her günü ve günün her saati hızlı ve profesyonel fotoselli kapı tamir bakım onarım mobil teknik servisi.

Hemen Arayın

Tel: 0542 547 02 44

İstanbul’un tüm ilçelerine 7 gün 24 saat fotoselli kapı bakım onarım ve yedek parça servisi sunan firmamız aynı gün içerisinde servis hizmeti sunmaktadır.

Fotoselli kapı servisi hizmetleri için ekonomik fiyat garantisi sunan istanbul kepenk servisi, çeşitli ödeme yöntemleri sunarakta müşteri memnuniyetine önem vermektedir.

Fotoselli kapı bakım onarım ve parça değişim işlemlerini tamamen güvence altına almayı hedefleyen firmamız, ürün ve hizmetlerinin tamamında 1 yıl garanti sunarak müşterisini güvence altına almaktadır.

Fotoselli kapı hemen hemen tüm binalarda kullanılmaktadır.Aynı zamanda bu kapılar, otomatik kayar kapılar olarak da adlandırılmaktadır. Fotosel, kapının üst kısmında bulunur. Fotodirenç sistemleri bir fotosel kapısı oluşturur. Bu sistemler, fotosel sistemini gösterir. Işık direnci ise ışığa göre değişir. Direncin değeri, aydınlatma ışığının yoğunluğuna göre değişir. Aydınlatma değerinin azaltılması direnç değerini artıracaktır. Genel olarak, göze çarpan çerçeveli cam yapılar, geçişleri kolaylıkla yapılabilen krom kaplı paslanmaz çelikten imal edilmektedir. Bu otomatik kapı sistemleri enerji tasarrufu için tasarlanmıştır. Kapının önüne geldiğinde, kapıgelenleri hemen tanımakta ve otomatik olarak açılmaktadır. Bu açıdankapı için fizikimüdahale gerekmemektedir. Fotoselli kapı sistemi de estetiğinden dolayı tüm dekorasyonlara uyumludur. Aynı zamanda böylelikle ısı kaybı en aza indirilebilir.

Fotoselli Kapı Avantajları

Fotoselli kapı sistemleri genel görünümü itibariyle her gün değişmektedir. Otellerden perakende mağazalarına, hastanelerden büyük alışveriş merkezlerine ve her geçen gün daha fazla işletme ve aileye kadar kullanımı artmaktadır. Otomatik kapı kullanmak diğer kapılara göre daha uygundur. Yaya akışını teşvik ederek kuyruktan ve kalabalıktan kaçınmasını kolaylaştırmaktadır. En önemlisi, mağazanın estetik çekiciliğini büyük ölçüde geliştirmektedir. Ağır trafiğe sahip depolarda ve ulaşımın etkilendiği ortamlarda üretkenliği arttırmaktadır. Ürün nakliyesi ve ambar işleme sırasında kapının açılması / kapatılması çok zaman almaktadır. Ancak fotoselli kapı sistemi ile bu görev daha hızlı ve verimli bir şekilde tamamlanabilmektedir. Aynı zamanda bu kapılar, elektrik kesintilerine bağlı olarak belirli devrelerde orijinal kilitleme sistemini devreye sokan, çalışma saatlerine göre kendi hızını üreten bir sistemdir.

İstanbul Fotoselli Kapı Arıza Tespiti

Fotoselli kapı modelleri, en yaygın kullanılan otomatik kapı modellerinden biridir ve en gelişmiş ekipman ile en kısa sürede hasar tespiti yapılabilmektedir. Bu açıdan fotoselli kapı tamiri dikkatli bir biçimde yapılmalıdır. Otomatik kapı sistemleri için, genellikle motor arızaları ve kör hataların varlığında hataları tespit ederken sorunlar ortaya çıkar. Arıza, parçaların değiştirilmesini gerektiriyorsa, uzun bir onarım süreci için orijinal yedek parçaların kullanılması önemlidir. Kapıyı uzun süre kullandıktan sonra değiştirilecek büyük parçaların özenle montajı yapılmalı ve sonra orijinal otomatik kapı çalışma prensibine göre imal edilmelidir.

İstanbul Fotoselli Kapı Tamiri

7/24 müşteri hizmeti sağlayan İstanbul fotoselli kapı servisi, şirket çalışanlarının uzun vadeli memnuniyetini sağlamak için yapılan tüm işlerin ve parçaların değişimlerini profesyonel bir biçimde yapmaktadır. Memnun müşteri sayısı her geçen gün artmaktadır ve kullanılan teknik ekipman en gelişmişidir. Bir ekipman topluluğu oluştururken en önemli konulardan biri fotoselli kapıları tamir ederken orijinal yedek parça kullanmaktır. Böylelikle müşterilerin otomatik kapı onarım ihtiyaçları karşılanabilmektedir. Fotoselli kapı modelleri,şirketlerin hayatındaki etkili çözümleri değerlendirmek için net ve objektif bir anlayış sağlamaktadır. Bu açıdan bu kapıların tamirleri güvenilir çözümler sunan İstanbul fotoselli kapı servisi aracılığıyla gerçekleşmektedir.

İstanbul Fotoselli Kapı Tamiri Fiyatları

Uygun fiyat garantisi ile hizmet veren İstanbul fotoselli kapı servisi, alanında uzman ve deneyimli bir kadroya sahiptir. İstanbul’un bütün ilçelerine tamir servisi sağlayarak, müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Fotoselli kapılar, montajı yapılacağı alanın boyutuna göre hazırlanmaktadır. Bundan dolayı fotoselli kapı ölçüleri, kapıların fiyatını etkilemektedir. Bu kapıların çalışma sistemleri, algılama, kanat profilleri, kontrol panelinin yönetimi ile motor ve yürütme sistemlerinden oluşmaktadır. Bu sistemlerin herhangi birinde oluşan arızalarİstanbul fotoselli kapı tamiri fiyatları konusunda değişikliklere neden olmaktadır. Tamirlerin ise alanında deneyimli olan kişiler tarafından yapılması önemlidir. Böylelikle kesin ve hızlı çözümlere ulaşılabilmektedir.