7/24 Kepenk Servisi ve Tamirinde Anında Yanınızda

Kepenk Servisi ve Tamiri

Kepenk servisi 7/24 hizmet sağlayarak sizlere yardımcı olmaktadır. Teknoloji hayatımızda giderek daha fazla yer edindikçe, internet ve bilgisayarlar hemen hemen her endüstride ürün ve ürünlerle ilgili tüketici sorularına yanıt bulmak için gereklidir. Kepenkler, bir elektrik motorunun gücü ile kolonlar arasında dikey olarak hareket eden ve asıl amacı sızdırmaz güvenlik olan, silindir şeklinde spiral formda toplanan hareketli kapı çeşididir. Verici, uzaktan kumanda veya tuşlardan gelen komutlara göre çalışan bir kontrol alma kartı ile hareket sinyali gönderir.

Otomatik kepenk en son teknoloji ile geliştirilmiştir ve tam otomatiktir. Yeni elektronik sisteme isteğe bağlı eklentiler ekleyerek otomatik panjurun işlevselliğini müşteri ihtiyaçlarına göre artırabilirsiniz. Kepenk üretimi ağırlıklı olarak çelik otomatik kepenk, alüminyum otomatik kepenk, galvanizli otomatik kepenklerden oluşmaktadır. Bu açıdan kepenkler otomatik olarak kapanarak alanı güvende tutar ve her türlü dış unsurdan ve davetsiz misafirlerden korunur.

Otomatik Kepenk Tamir Servisi

Otomatik kepenk çeşitli nedenlerle arızalanabilir. Başlıca nedenleri arasında düzenli bakım veya onarım yapılmaması, kullanıcı hatası, elektrik kısa devresi, sıkıştırma, kırılma ve yaşlanma bulunmaktadır. Bu açıdan ağırlıklı olarak İstanbul bölgesinde bulunan 7/24 kepenk servisi otomatik kepenk tamiri, bakım ve onarım hizmeti vermektedir.

Kepenk Tamiri Fiyatları

Otomatik kepenk tamiri konusunda endüstrisindeki servis ücretleri birçok değişkene bağlıdır. Öncelikle sizden talep edilen bu ücret, kusursuz bir donanıma sahip bir profesyonel tarafından size verilen hizmetin bedelidir. Kepenk tamir hizmetleri için faturalandırmada aktif rol oynayan birçok etken vardır. Bu açıdan çalışan ücretleri, güzergahlar ve yakıt maliyetleri ve aparat gibi unsurlar fiyatları etkilemektedir.

Kepenk Arızaları

Kepenk arızaları onarım hizmeti ile ilgili en yaygın sorunlardan biri, kepenklerin tam olarak kapanamaması veya açılamamasıdır. Öncelikle cihazınızın açık olduğundan emin olmanız gerekir. Bunun için ilk olarak kumandayı denemeniz gerekir. Sonrasında ise kepengi tekrardan açmalı veya sorunu çözüp çözmediğini görmek için kapatmalısınız. Bunu kontrol ettikten sonra sorun çözülmezse, başka bir çözüm bulabilirsiniz.

Sıklıkla karşılaşılan diğer sorunlardan biri, kepenklerin aşırı ısınmasıdır. Bu, deklanşörle ilgili başka bir sorun olabilir. Kepenk motorunun uzun süreli kullanımı ısınmasına ve sonunda aşırı ısınmasına neden olabilir. Sorunun nedeninin bu olabileceğinden şüpheleniyorsanız, servise göndermeden önce kepengin soğuması için biraz zaman vermeniz önerilir.

Deklanşör daha yapışkan veya tıkalıysa, yağlama sorununuz olabilir. Burada WD40 size yardımcı olacaktır. Sistem raylarının WD40 ile monte edilmesi sorunu çözebilir. Bu teknoloji, onarımlar sırasında kepenklerin rahatsız edici gıcırdamasını da önleyebilir.

Otomatik kepenk bir yakınlık sensörü ile çalışır ve sensör kirli veya dağınıksa sadece yarı kapatılabilir. Bu sorunu çözmek için sensör hizalanmış, tozsuz ve yapısal hasardan arındırılmış olmalıdır. Sorunu çözüp çözmediğini görmek için temiz bir şekilde test etmelisiniz. Eğer bunlara rağmen sorununuz çözülmezse kepenk tamir servisi ile iletişime geçmelisiniz.

Yorum Yap